Hlavní menu
· O nás
· Odkazy
· HAFFO
Nejbližší akce
Žádná akce v následujících 40 dních
Nejnovější komentáře
[novinky] Neofiko HISmaratón
Napsal Dája v 22 zář : 09:09
Co je pro me Hismaraton? Mnoho let budovana znacka [ více ... ]

[novinky] Letní dovoUheráci 2021
Napsal Štěpuch v 06 úno : 21:00
Paráda, La Saume čirá nádhera !!!

[novinky] Letní dovoUheráci 2021
Napsal Tom v 23 led : 21:43
Bomba, super a navíc jste to dobře podrtili.

[novinky] ŽULA KAM SE PODÍVÁŠ
Napsal Tom v 23 led : 21:13
nádhera

[novinky] ŽULA KAM SE PODÍVÁŠ
Napsal Dan v 06 pro : 09:24
Úžasný!


Kontakt
HOVRCH, z.s.
Železova louka 68
549 01 Nové Město nad Metují
IČ: 04700881
číslo účtu: 2600928477/2010

Email: webmaster@hovrch.
info

ICQ: 93133963 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:


Pamatuj si mě

[ ]
LEDOPÁD - HIS info
Hore Zdar

Online
Hostí:18
Členů:0
Na této stránce:2
Členů: 1201, nejnovější: trubnikaaa
Hledat Horolezecký oddíl Vrchoviny
Anketa

Kterého zvířete se cestou do skal bojíš nejvíc?


Klíště

Medvěd

Had

Policajt

Ochránce přírody

Turista ze sousedního státu

Úraz

Neofiko HISmaratón
Oťas, Sobota 10 září 2022 - 10:15:12 // Komentáře:2


Pozvánka na klasické lezecké závody v HISu, které se uskuteční ve dnech 30.září a 1.října.
 
 
 
 
 
 

Ahoj Přátelé, kamarádi, členové HOVRCHu,
 
nevím jak Vám, ale začalo se nám stýskat po nějaké oddílové akci, kde bychom se mohli společně, po dlouhé době vidět, popovídat, zavzpomínat, popít, pojíst a trocho zalézt na bezkonkurenční opuce :-)
 
 
Rádi bychom Vás tedy pozvali na neoficiální ročník Hismaratónu, který se bude konat od 30.9. do 1.10. (pátek večer - sobota). Zváni jsou hlavně členové oddílu, mladí, starší i Ti nejstarší, přátelé a kamarádi, pobočky blízké i vzdálené, pamětníci, dlouhodobí partneři, prostě všichni, kterým tluče srdce tím správným Hovršáckým rytmem. Přijďte si zazávodit, otestovat svou formu, šáhnout na své limity, nebo si jen zalézt a pobavit se:-)
 
Zahájení akce tradičně v pátek 21:00 - start prvních nejodvážnějších. Zakončení závodu v 17:30 v sobotu. Leze se podle známých pravidel a dle známého formuláře cca 144 cest. A protože se jedná o neoficiální ročník a neoslovují se sponzoři a partneři pro podporu této akce, vše bude probíhat v neoficiálním duchu. Formuláře si před odevzdáním každý spočítá sám, čas lezení si každý hlídá sám a pauzy ať si vybírá kdo kdy chce. Houpačka samozřejmě bude a drobná odměna pro účastníky a vítěze se snad najde taky:-) Výsledky se tudíž nebudou započítávat do dlouhodobých statistik.   Tento neoficiální ročník nechce degradovat úroveň a práci Dáji, který jako pořadatel nesl na svých bedrech pořádání HIS-maratónu po 14. let, ale berme ho jako dobrý důvod se znovu sejít, pobavit se, zasportovat a třeba i u toho Davidovi poděkovat. Berte to taky jako trénink na budoucí oficiální ročník HIS-maratónu, který se doufejme vrátí do kalendářů příští rok.


HIS tedy bude od pátka 18:00 do soboty večer pro běžné lezení uzavřen.  Nezapomeňte si vzít s sebou něco na zapisování. Startovné 100,-Kč na dvojici. Něco na gril a půllitr. Pivo a tradiční iotách bude zajištěn. Dle zájmu se mohou objednat i pstruzi na gril - takže kdo by měl o tuto pochutinu zájem, tak pište na mail níže.
 
 
Předběžnou registraci a zájem o pstruhy posílejte na:   rud.paar@gmail.com


Info k závodu: Závodníci se účastní akce dobrovolně a lezou na vlastní nebezpečí. Akce se koná a leze se za každého počasí!!! Přespání v HISu v době konání akce je možné. Závod je určen především pro dospělé účastníky. Dětský účastník potřebuje písemné povolení od rodiče. Každý účastník při startu - registraci potvrdí podpisem účast na vlastní nebezpečí.
 
 
Závodní jednotka = dvojice, přičemž jeden může tahat maximálně polovinu z připravených cest. Hodnotí se jak obtížnost cesty, tak styl jakým ji prvolezec zdolal (RP, AF, saské stavění). Oprasení není styl, za který se dostávají body. Na stylu druholezce příliš nezáleží, jeho úkolem je vysbírat expresky cestou vzhůru. Pozor!!! Prvolezec je povinen cvakat minimálně každé druhé postupové jištění!!
- - - - -