Hlavní menu
Nejbližší akce
Žádná akce v následujících 40 dních
Nejnovější komentáře
[novinky] RIGLOSNapsal Oťas v 06 pro : 13:05
Parádní článek a fotky...jen ta dálka do Španělska [ více ... ]
[novinky] GRAN SASSO 2022Napsal Luki v 23 říj : 22:32
Krása!Hanka
[novinky] Neofiko HISmaratónNapsal Dája v 22 zář : 09:09
Co je pro me Hismaraton? Mnoho let budovana znacka [ více ... ]
[novinky] Letní dovoUheráci 2021Napsal Štěpuch v 06 úno : 21:00
Paráda, La Saume čirá nádhera !!!
[novinky] Letní dovoUheráci 2021Napsal Tom v 23 led : 21:43
Bomba, super a navíc jste to dobře podrtili.
Kontakt
HOVRCH, z.s.
Železova louka 68
549 01 Nové Město nad Metují
IČ: 04700881
číslo účtu: 2600928477/2010
Železova louka 68
549 01 Nové Město nad Metují
IČ: 04700881
číslo účtu: 2600928477/2010
Email: karborund@centrum.cz
Vítejte,
Podmínky pro ledolezení
Je teplo, takže ledopád je na dovolené Lezte na skalách ;-)
____________________________
____________________________
Online
Hledat Horolezecký oddíl Nové Město nad Metují
Anketa
Grand Capucin, Chamonix
Chamonix. Už několik let hltám filmy o čistém alpinismu z téhle končiny. Sníh celý rok, vysoká nadmořská výška, kolmé i převislé žulové stěny světové třídy. Prostě lezecká utopie určená těm nejlepším a nejodvážnějším. Tak třeba někdy[ Číst dále... ]
Komentáře
Grand Capucin, ChamonixDája
|17 zář : 17:38 | |
Reagovat na příspěvek | Vogo luxusní článek !!! |
Grand Capucin, Chamonixmilos.V
|17 zář : 20:30 | |
| Komentáře: 46 Registrovaný: 18 kvě : 17:24 Reagovat na příspěvek | Krásný článek i videjka super. |
Grand Capucin, ChamonixPetr
|18 zář : 09:43 | |
Reagovat na příspěvek | Paráda a dobrá zkušenost!!! Kempovat tam nahoře uprostřed těch nádherných žulových stěn je úžasný zážitek, dodnes z toho žiju a to jsme ani nedali žádného Capucina :-) |
Grand Capucin, ChamonixRuda
|18 zář : 14:30 | |
Registrovaný: 22 zář : 23:27 Reagovat na příspěvek | :-o mazeeec, dobře Miki. Už se těším na společné posezení a pokec. |
Grand Capucin, ChamonixRadek_Tr
|18 zář : 18:34 | |
| Komentáře: 55 Registrovaný: 15 led : 13:50 Reagovat na příspěvek | dobrá motivace, třeba by se tam pro nás našla schůdná cesta... |
Grand Capucin, ChamonixLuki
|18 zář : 19:11 | |
Reagovat na příspěvek | Nádhera, žula všude kam se podíváš- prostě pecka ! |
Grand Capucin, ChamonixDája
|18 zář : 19:55 | |
Reagovat na příspěvek | Stenu bych si vybehnul ale da se autem nebo jinak nepesky dostat k nastupu? |
Grand Capucin, ChamonixMike
|18 zář : 23:38 | |
Reagovat na příspěvek | Máš dvě možnosti. Buď lanovkou z Chamu na Augile di Midi (asi za 80€ zpáteční) a potom po ledovci pod Capucina. Nebo projedes tulenem z Chamu pod Mt Blanc (80€ za auto) a potom lanovkou z Courmayeru (Itálie). Ta druhá varianta je kratší. Dá se řict, že za dvě hodiny seběhneš od lanovky pod Capucina. Samozřejmě existuje ještě třetí varianta, kdy si to celé vyšlápneš po svém :D, ale to nechceš. Perfektní lezení je taky přímo pod Auguile di Midi. Krásné třeba čtyřdélkové cesty. Prostě pecička. Slaniž od lanovky a vylezeš si zas nahoru. |
Grand Capucin, ChamonixMike
|18 zář : 23:39 | |
Reagovat na příspěvek | jo a ta lanovka z Courmayeru stojí jen asi 44€ (ale musíš pro lidi v autě započítat ještě ten tunel) |
Grand Capucin, Chamonixdon Důšo
|19 zář : 07:22 | |
Registrovaný: 03 pro : 09:10 Reagovat na příspěvek | hmmm,hmmm pěkný sakra.....ale nejsem na takový věci už starej? |
Grand Capucin, ChamonixMiraUherec
|19 zář : 08:40 | |
Reagovat na příspěvek | Světový video z ČTTřeb! Luxus a Hozna s Ondrou *thumbs up* |
Grand Capucin, ChamonixPaco
|19 zář : 18:33 | |
Reagovat na příspěvek | Je to krásný. Škoda že tam nejsou palmy a 30° ve stínu. |
Grand Capucin, ChamonixDan
|24 zář : 16:53 | |
Reagovat na příspěvek | Tyjo |
Grand Capucin, ChamonixTom
|06 říj : 22:40 | |
Registrovaný: 15 srp : 18:47 Reagovat na příspěvek | Bomba, hned bych valil taky. |
Pro psaní komentářů musíte být přihlášen. Prosím přihlaste se, nebo se zaregistrujte zde pro přihlášení
