Hlavní menu
Nejbližší akce
Žádná akce v následujících 40 dních
Nejnovější komentáře

Napsal Oťas v 06 pro : 13:05
Parádní článek a fotky...jen ta dálka do Španělska [ více ... ]

Napsal Luki v 23 říj : 22:32
Krása!Hanka

Napsal Dája v 22 zář : 09:09
Co je pro me Hismaraton? Mnoho let budovana znacka [ více ... ]

Napsal Štěpuch v 06 úno : 21:00
Paráda, La Saume čirá nádhera !!!

Napsal Tom v 23 led : 21:43
Bomba, super a navíc jste to dobře podrtili.
Kontakt
HOVRCH, z.s.
Železova louka 68
549 01 Nové Město nad Metují
IČ: 04700881
číslo účtu: 2600928477/2010
Železova louka 68
549 01 Nové Město nad Metují
IČ: 04700881
číslo účtu: 2600928477/2010
Email: karborund@centrum.cz
Vítejte,
Podmínky pro ledolezení
Něco se děje ;-) -
____________________________
____________________________
Online
Hledat Horolezecký oddíl Nové Město nad Metují
Anketa
Závody na Oravě 2020

V den závodů jsme se všichni závodníci zaregistrovali+ nahlásili 4 kity, které chceme využívat. Poté následovalo seznámení se s pravidly a s popisem chodu akce. Po brrefingu následovala rozcvička výběr vybavení a to nejtěžší, čekání na start. Ten se o celou hodinu posunul kvůli slabému větru.
Samotný závod se skládal z 9 rozjížděk po dvou kolech. První 3 rozjížďky nikoho nebavily, slabý vítr, vždy se do sebe někdo zamotal, prostě hrůůza. Naštěstí to postupně přifouklo, takže jsem měl šanci dohnat ztráty ze začátků. Den se postupně chýlil ke konci a mě se začalo dařit. Poslední rozjezd jsem byl i v úplném vedení, ale netrvalo dlouho a někdo mě sejmul. Ještě jsem doháněl ostatní, ale do čela jsem se už neprorval.
V neděli jsme měli problém dostat se vůbec na spot, cesta byla totálně zavátá. Měli jsme dvě možnosti, buď počkat, až traktor vyhrne cestu, nebo objet spot 30ti km zajížďkou. Na start jsme se včas dostali. Kvůli směru větru se změnila trať, která mi osobně vyhovovala. Stoupačka, stoupačka, stoupačka a po větru do cíle, poslední části jsem se bál nejvíce. Ale díky dobré taktice na poslední bojce jsem si ještě zlepšil čas
Ještě nás čekal další závod- hangtime. To ale ve slabém větru bylo, o tom, jak kdo chytne poryv.
Klobáska s chlebem a čaj s medem po závodě přišli k chuti. Počkalo se na součet výsledků a šlo se na vyhlášení. Vyhlašovalo se od 5. místa až po 1. Vážně jsem nevěřil, že se po tak špatném začátku vyšvihnu na úžasné druhé místo.
Teď se už připravuju na další závody, aby dopadly aspoň tak úspěšně jak letošní OSC. Velký dík členům HOVRCHu a KITEBARDING.CZ
Z nezasněžené Rozkosě zdraví Piškot.








