Hlavní menu
· O nás
· Odkazy
· HAFFO
Nejbližší akce
Ne 23 Pr 18
  DLOUHÁ NOC v HISu
Nejnovější komentáře
[novinky] POZVÁNKA na DLOUHOU NOC
Napsal Dája v 10 pro : 12:38
už se těším

[novinky] HAFFO pozvánka
Napsal cukrářka v 18 lis : 19:35
Haffo bylo krásný povedená akce moc dík! ;-)

[novinky] Cherre Couloir - Mont Blanc du Tacul
Napsal don Důšo v 14 lis : 09:33
Zdravím....krásný fotografie, průběh akce už horší [ více ... ]

[novinky] Cherre Couloir - Mont Blanc du Tacul
Napsal cukrářka v 13 lis : 19:48
Krutý.. ale pékný! A na kužel asi nikdo nikdy neza [ více ... ]

[novinky] Cherre Couloir - Mont Blanc du Tacul
Napsal Jarda v 13 lis : 09:22
Tomu se říká z prdele klika :-D


Kontakt
HOVRCH, z.s.
Železova louka 68
549 01 Nové Město nad Metují
IČ: 04700881
číslo účtu: 2600928477/2010

Email: webmaster@hovrch.
info

ICQ: 93133963 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:


Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
[ ]
HIS, PLECHOVKA & LEDOPÁD info
Online
Hostí:9
Členů:0
Na této stránce:3
Členů: 334, nejnovější: JamesEnemi
Hledat Horolezecký oddíl Vrchoviny
Anketa

Kterého zvířete se cestou do skal bojíš nejvíc?


Klíště

Medvěd

Had

Policajt

Ochránce přírody

Turista ze sousedního státu

Hovrch Junior Repre v roce 2017
Dája, Úterý 12 prosinec 2017 - 21:02:45 // Komentáře:14


Závodní rok 2017 za námi a vězte, že Hovrch Junior repre se neflákal  :-)
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
A protože venku prší, můžu napsat malé rychlé zhodnocení výsledků jednotlivých reprezentantů, kteří se účastní republikových pohárů Tendon v lezení na obtížnost a Rock Point Boulder český pohár 2017. Úsměvné je, že níže popsanými výsledky jsme se dostali ve statistikách úspěšnosti měst v ČR , které někde někdo vyčaroval v debatách o ČHS na krásné třetí místo, za Brno a Prahu.
 
 
17rudadeti2.jpg
 
 
Denča Hlavatá se letos specializovala na bouldrové závody. V rámci poháru se účastnila čtyřech pořádaných  závodů  z pěti a vedla si výborně. V konkurenci holek jako Janošová, Toužínová apod. se neztratila. V Pardubicích byla na krásném 4. místě, v Ostravě se jí nezadařilo  - 11. místo, ale v Praze na Letné opět zabodovala 5. místem. Nejlepšího výsledku dosáhla na fesťáku v Teplicích – krásné 3.místo. V rámci celého poháru obsadila 5.místo.
 
 
 
 
Jindra Houštěk se letos účastnil obou českých pohárů - obtížnost i bouldering. Jindra má opravdu nabitou kategorii jmény, která určitě ještě uslyšíme (Cibulka, Bulena, Adamovský, Mázl,….). Jindrovi se daří hlavně na bouldrech. V Pardubicích nebyl, ale v Ostravě , v Praze i v Teplicích získal nádherný bronz – drží formu. V Boulderingovém poháru skončil na bramborovém 4.místě. V závodech na obtížnost se pokaždé probojoval do finále. V Olomouci byl 8., v Jeseníku 6. a na Mistrovství ČR získal nádherné 4. místo úžasným dynamickým skokem z oblin do madel. Kdo nebyl, neuvěří, kdo byl, nechápe ještě teď :-) . V Lanškrouně obsadil 6.místo, v Trutnově 4. a v Ostravském finále 5.místo. V celkovém republikovém pořadí je 6. Jindra se výkonnostně po celou sezónu fantasticky zlepšoval. Jen tak dál.
 
 
 
 
Lukáš Uherec nastartoval svou první závodní sezónu úžasně. Závodí v obou disciplínách.  V kategorii U10 šlape na paty ostřílenému borci Honzíkovi Štípkovi (mistr Evropy). V obtížnosti vynechal bohužel první závod v Olomouci, ale v Jeseníku vyhrál, porazil Štípka a v Brně na Mistrovství ČR skončil druhý, právě za Štípkem. Ze zbývajících závodů poháru si vždy přivezl stříbrnou placku a stejně tak skončil i v celkovém pořadí kategorie U10.  Z Pardubických a Ostravských bouldrů si přivezl stříbrné medaile. Závodů v Praze a Jablonci se nezúčastnil. Odjel na letní přípravný dvouměsíční kemp po Evropských lezeckých destinacích :-). Co máme zprávy, tak drtil jak blázen. Příprava se vyplatila a z Teplických závodů si dovezl zlato. V celkovém pořadí skončil na krásném 3.místě.
 
 
 
 
Natálka Paarová letos využívá, že je v kategorii U10 nejstarší. Přesto to nemá jednoduché. V kategorii U10 jsou holčičky nesmírně vyrovnané a všechny moc dobré. V obtížnosti skončila nakonec  celkově těsně druhá. Rozhodlo se až v posledním finálovém závodu v Ostravě, kde skončila o chyt druhá za Aničkou Cibulkouvou, která český pohár vyhrála. Z MČR V Brně si přivezla také stříbro. V bouldrech se jí podařilo z Pardubic přivézt zlato, z Ostravy stříbro, Prahy bronz a z Jablonce stříbro. Z důvodů reprezentace na Rockmasteru v Teplicích nestartovala. I tak jí tentokráte výsledky stačili na celkové první místo v Rock Point boulderingovém poháru. 
 
 
 
 
 
 
 
Benjamínek Adam Paar si závody nějak moc užíval. V sedmi letech všechny překvapil. V obtížnosti závodí v kategorii U10 s o dva roky staršími a přesto se neztratil, naopak. Díky tomu, že se účastnil závodů s výsledky – Olomouc stříbro, Jeseník 4. místo, na MČR v Brně 4. místo a v Trutnově 5. místem si zajistil 4. místo  v celkovém pořadí poháru v roce 2017 :-)  V Bouldrech Adámek závodil ve své kategorii U8 (do 8 let) a tuto kategorii také celkově vyhrál, po vítězstvích ve všech závodech boulderingového poháru.
 
 
  
 
Nesmíme však zapomenout také na Nikču, Terku, Aničku. Dále na celý tým ostatních mladých. Ani na začínající nadějné borce pod vedením Dáji Lukáše a Terezky. Musíme poděkovat všem za snahu, píli a bojovnost při tréningu a následně i reprezentaci Hovrchu při závodech, kterých se účastnili.
 
Samozřejmě velice děkujeme všem sponzorům, kteří naše děti dlouhodobě podporují!

Jsou to:
Nové Město nad Metují
LM Asistent
Advokátní kancelář AK Petrová
Tendon
Nutricia Deva
 


A že ten závodní stres není pro trenéry žádná sranda je na první pohled vidět.
 
 
 
 
 
Držme všem palce, ať jim to nadšení a krásné výsledky vydrží i v roce 2018.
 
Ruda a Míra
 
 
 
 
 
Foto: Standa Mitáč a domácí archiv
 
 
 
- - - - -