Hlavní menu
· O nás
· Odkazy
· HAFFO
Nejbližší akce
Žádná akce v následujících 40 dních
Nejnovější komentáře
[novinky] Český pohár v boulderingu - Teplice nad Metují 28.8.2020
Napsal Dája v 07 zář : 09:36
Z toho banneru HOVRCH mě málem ukápla slza dojetím [ více ... ]

[novinky] HOVRCH repre - soustředění 6-15.8 2020
Napsal Jarda v 06 zář : 19:46
Dobře válíte !!!

[novinky] Dovolená
Napsal Tom v 04 srp : 23:02
moc pěkný, dík

[novinky] Dovolená
Napsal Luki v 02 srp : 13:11
Mooc pěkné. Hanka

[novinky] Dovolená
Napsal cgrim v 01 srp : 19:48
Nadhera! ;-)


Kontakt
HOVRCH, z.s.
Železova louka 68
549 01 Nové Město nad Metují
IČ: 04700881
číslo účtu: 2600928477/2010

Email: webmaster@hovrch.
info

ICQ: 93133963 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:


Pamatuj si mě

[ ]
LEDOPÁD - HIS info
provoz sportovišť

Prosím, kdyby jste někdo nalezl prstýnek v HISu, kontaktujte správce, děkuji !!! Provoz sportovišť probíhá za dodržování opatření dle nařízení vlády ČR !!!
Online
Hostí:55
Členů:0
Na této stránce:1
Členů: 1201, nejnovější: trubnikaaa
Hledat Horolezecký oddíl Vrchoviny
Anketa

Kterého zvířete se cestou do skal bojíš nejvíc?


Klíště

Medvěd

Had

Policajt

Ochránce přírody

Turista ze sousedního státu

Úraz

Výsledky všech ročníků

v kategorii: Závody HOVRCH > Běh na Koníčka


BĚH NA  KONÍČKA "běh novoměstských horolezců"



1. ročník - 12. června 2000

1. Václav Krtička        15.54
2. Tomáš Lorenc        17.20
3. Vlastimil Adam       18.17
4. Luboš Matějíček     18.26
5. Jiří Žabka              19.30
6. Pavla Rezková       21.10
7. Markéta Zyklová     23.25



2. ročník - 22. června 2001

1. Václav Krtička         16.05
2. Vladimír Janata       16.45
3. Martin Žabka          18.02
4. Tomáš Lorenc         20.27
5. David Adamský       23.13
6. Pavla Rezková        25.45
7.-8. Markéta Zyklová  34.06
7.-8. Jana Lorencová    34.06



3. ročník - 7. června 2002

1. Jiří Šrůtek (HK Ostaš)    13.12
2. Tomáš Ryšavý              14.39
3. Tomáš Lorenc               15.24
4. Vladimír Janata            15.25
5. Václav Krtička               15.31
6. Petr Hacker                  16.13
7. Petr Bašek                   16.54
8. David Adamský             17.43
9. Vlastimil Adam             18.22
10. Pavla Rezková            25.11
10. Simona Moravcová      25.11
10. Silva Vacková             25.11



4. ročník - 13. června 2003

1. Jiří Šrůtek (HK Ostaš)       14.50
2. Tomáš Ryšavý                 15.13
3. Petr Hacker                     15.50
4. David Adamský               16.15
5. Vladimír Janata               16.28
6. Petr Bašek                     16.50
7. Martin Žabka                  17.05
8. Tomáš Lorenc                 18.10
9. Jana Lorencová               21.15
10. Markéta Lorencová        22.10



5. ročník - 18. června 2004

1. Petr Hacker                   15.00
2. Václav Krtička                15.21
3. Miroslav Uherec             16.31
4. Martin Žabka                 17.20
5. Vladimír Janata             17.40
6. Tomáš Lorenc                21.30



6. ročník - 3. června 2005

1. Václav Krtička               14.31
2. Petr Hacker                  15.20
3. Vladimír Janata            17.30
4. Tomáš Lorenc               17.38
5. Petr Bašek                   18.19
6. David Adamský            18.21
7. Martina Bartáková         21.12
8. Vladimír Růžička           24.16
9. Simona Moravcová        27.38
10. Pavla Rezková            29.38



7. ročník - 9. června 2006

1. Petr Hacker                 13.47
2. Pavel Marek                14.15
3. Luboš Matějka             14.36
4. Miroslav Uherec            15.39
5. Václav Krtička              15.52
6. Pavel Škoda                15.53
7. David Adamský            16.03
8. Michal Martinek            17.51
9. Eduard Krug                 18.00
10. Luboš Matějíček         18.35
11. Jiří Žabka                  19.06
12. Vladimír Janata          19.56
13. Martina Bartáková      21.20
14. Markéta Lorencová    24.05
15. Tomáš Lorenc            27.28



8. ročník - 8. června 2007

1. Pavel Škoda               14.59
2. Petr Hacker                15.02
3. Václav Krtička             15.18
4. Zdeněk Fryml             16.56
5. Martina Bartáková       20.17
6. Tomáš Lorenc             20.35
7. Katka Helikarová        20.46
8. David Adamský          21.17



9. ročník - 6. června 2008

1. Petr Hacker                14.10
2. Míra Uherec                14.16
3. Pavel Marek               14.18
4. Jiří Štěpán                  15.22
5. Honza Leugner           16.10
6. Vašek Krtička             16.21
7. Vojta Novák               18.03
8. Zdenda Fryml             18.22
9. Vojta Kaláb                18.25
10. David Adamský         18.40
11. Martina Bartáková     19.13
12. Katka Helikarová      21.28
13. Jirka Novotný           26.29



10. ročník - 5. června 2009

1. Ota Krásný                 13.53
2. Petr Hacker                14.57
3. Jiří Štěpán                 16.19
4. Pavel Škoda               16.28
5. Vašek Krtička             16.59
6. Martina Bartáková       17.51
7. David Adamský           18.09
8. Lukáš Molnár             18.15
9. Michal Kolář               19.36
10. Anička Krásná          22.28



11. ročník - 4. června 2010

chlapi
1. Petr Hacker              15.04
2. Michal Martinek         15.39
3. Tomáš Novák            15.52
4. Pavel Škoda             17.11
5. David Adamský         17.34
6. Dan Pfeifer               20.57

dívky
1. Terka Čermáková (8let)             23.12
2. Anička Čermáková (8let)           29.41
3. Martina Bartáková (po operaci)   29.42



12. ročník - 3. června 2011

dospěláci
1. Pavel Marek                            13.28
2. Ota Krásný                              13.44
3. Míra Uherec                             13.51
4. Jaroslav Štěpán                       14.45
5. Petr Hacker                             15.05
6. Roman Rotter (HOCK)              16.32
7. Jiří Štěpán                              17.12
8. Lukáš Molnár                          18.55
9. David Adamský                       20.27
10. Vlaďka Balcarová (HO Náchod) 23.47
11. Petra Strnadová                     32.30
12. Martina Adamská                   38.50

mladší děti:
1. Jiří Balcar (7let) HO Náchod       20.01
2. Terka Čermáková (9let)            22.09
3. Anička Čermáková (9let)           22.31
4. Míša Rotterová (8let) HOCK       24.33

starší děti:
1. Jan Rotter (11let) HOCK            19.34
 
 
 
13. ročník - 8. června 2012

1. Aleš Balcar                   13.41
2. Míra Uherec                  14.04
3. Jaroslav Štěpán            14.33
4. Ondra Petr                   14.35
5. Ota Krásný                   14.36
6. Petr Hacker                  14.38
7. Tomáš Novák               15.06
8. Pavel Marek                 15.42
9. Michal Martínek            15.49
10. Tomáš Leugner          16.01
11. Eda Krug                    16.31
12. Honza Leugner           16.58
13. Dan Pfeifer                 17.05
14. David Adamský           18.25
15. Soňa Paarová             19.03
16. Láďa Anděl                 20.44
17. Veronika Petrová         22.04



14. ročník - 7. června 2013:

1. Míra Uherec                  14.10
2. Ota Krásný                   14.30
3. Jaroslav Štěpán            14.36
4. Petr Hacker                  15.10
5. Jarda Mervart                15.35
6. Tomáš Leugner             15.50
7. Ondra Petr                   16.50
8. Jan Leugner                 17.10
9. Ruda Paar                    19.40
10. Luboš Matějíček           24.05
11. David a Jindra Adamský 34.30

děti:
1. Jiří Balcar                      17.50
2. Áňa Čermáková             19.30
3. Terka Čermáková          23.20



15. ročník - 6. června 2014

1. Lukáš Macháček            13.37
2. Ondra Petr                    14.39
3. Tomáš Leugner             15.38
4. Jarda Mervart                15.39
5. Tomáš Zelený               17.17
6. Tomáš Lorenc               17.27
7. Ruda Paar                    17.33
8. Dan Pfeifer                   18.11
9. Pavel Hovorka               20.58
10. Luboš Matějíček           21.38
11. Vašek Krtička               22.58

děti:
1. Jiří Balcar (HO Náchod)    17.40
2. Terka Čermáková           20.36
3. Áňa Čermáková             21.00
4. Deniska Hlavatá             24.12
5. Jindra Adamský              35.15
6. Nikola Hlavatá                38.06
7. Ála Lorenc                     43.06



16. ročník - 5. června 2015

1. Lukáš Macháček            13.45
2. Jarda Mervart                15.50
3. Daniel Vlach                 17.17
4. Tomáš Lorenc               17.25
5. Tomáš Novák                 17.59
6. Lukáš ?                          18.08
7. Aleš Čáp                        18.38
8. Ruda Paar                     18.58

9. Soňa Paarová               20.03
10. Martin Žabka               20.08

děti:
1. Jiří Balcar (HO Náchod)  16.26 (celkově 3. !!)
2. Denisa Hlavatá               19.10
3. Nikola Hlavatá                21.55
4. Olga Balcarová              23.14
5. Jindra Adamský              36.07



17. ročník - 17. června 2016

 1. Lukáš Macháček         13:22,9
 2. Jarda Mervart          14:28,1
 3. Jaroslav Štěpán        14:40,1
 4. Jiří Balcar            17:16,0
 5. Jiří Štěpán            17:44,4
 6. Dan Pfeifer            17:55,6
 7. Tomáš Lorenc           18:38,8
 8. Ralf Janek             19:18,3
 9. Dominik Habeš          19:23,8
10. Jan Krivčík            19:58,9
11. Standa Mareš           20:02,8
12. Olga Balcarová         20:53,3
13. Anička Čermáková       21:16,3
14. Martina Adamská        22:35,5
15. Denisa Hlavatá         23:55,5
16. Naďa Krivčíkova        26:40,8
17. Josefínka Štěpánová    32:31,3
18. Jindra a Vojta Adamský
    Olga Krivčíková        38:16,9
  ženy samostatně:
1. Olga Balcarová      20:53,3
2. Anička Čermáková    21:16,3
3. Martina Adamská     22:35,5
4. Denisa Hlavatá      23:55,5
5. Naďa Krivčíkova     26:40,8
6. Josefínka Štěpánová 32:31,3

děti samostatně:
1. Jiří Balcar             17:16,0
2. Olga Balcarová          20:53,3
3. Anička Čermáková        21:16,3
4. Denisa Hlavatá          23:55,5
5. Josefínka Štěpánová     32:31,3
6. Jindra a Vojta Adamský,
   Olga Krivčíková         38:16,9


18. ročník - 23. června 2017

 1. Ota Krásný                   14:45,4
 2. Jaroslav Štěpán              14:52,6
 3. Jiří Balcar                  16:36,4
 4. Pavel Balcar                 19:24,6
 5. Daniel Vlach                 20:10,9
 6. Olga Balcarová               20:12,3
 7. Emma Kaštánková              23:22,5
 8. Míša Kaštánková              32:18,8
 9. Jindra Adamský               35:29,5
10. Josefínka a Anička Štěpánová 35:51,3
11. Vojta Adamský                40:23,3
12. David Adamský                DNF
  ženy samostatně:
1. Olga Balcarová               20:12,3
2. Emma Kaštánková              23:22,5
3. Míša Kaštánková              32:18,8
4. Josefínka a Anička Štěpánová 35:51,3

děti samostatně:
1. Jiří Balcar                  16:36,4
2. Olga Balcarová               20:12,3
3. Emma Kaštánková              23:22,5
4. Jindra Adamský               35:29,5
5. Josefínka a Anička Štěpánová 35:51,3
6. Vojta Adamský                40:23,3

19. ročník - 15. června 2018
 1. Honza Ďoubal        12:36,9
 2. Lukáš Macháček      13:07,6
 3. Jiří Balcar         14:40,7
 4. Ota Krásný          15:13,4
 5. Olga Balcarová      18:26,3
 6. Ruda Paar           19:11,1
 7. Terka Čermáková     22:08,3
 8. Jindra Houštěk      25:40,1
 9. Jindra Adamský      26:54,0
10. David Adamský       28:20,9
11. Vojta Adamský       29:37,2
12. Josefínka Štěpánová 29:37,4
13. Martina Adamská     29:38,7
14. Anička Štěpánová    50:39,8
 ženy/dívky samostatně:
1. Olga Balcarová      18:26,3
2. Terka Čermáková     22:08,3
3. Josefínka Štěpánová 29:37,4
4. Anička Štěpánová    35:51,3

děti samostatně:
1. Jiří Balcar         14:40,7
2. Olga Balcarová      18:26,3
3. Terka Čermáková     22:08,3
4. Jindra Houštěk      25:40,1
5. Jindra Adamský      26:54,0
6. Vojta Adamský       29:37,2
7. Josefínka Štěpánová 29:37,4
8. Anička Štěpánová    50:39,8

20. ročník - 14. června 2019
 1. Honza Ďoubal    12:29
 2. Jan Prostředník 14:28
 3. Ota Krásný      14:54
 4. Jaroslav Štěpán 15:05
 5. Miroslav Uherec 15:16
 6. Jiří Balcar     15:25
 7. Olga Balcarová  18:10
 8. Jarda Mervart   18:14
 9. Míra Dušánek    20:56
10. Věrka Ďoubalová 21:36
11. Terka Čermáková 22:09
12. Jindra Adamský  22:09
13. Vojta Adamský   24:34
14. David Adamský   24:35
 ženy/dívky samostatně:
1. Olga Balcarová  18:10
2. Věrka Ďoubalová 21:36

děti samostatně:
1. Jiří Balcar     15:25
2. Olga Balcarová  18:10
3. Terka Čermáková 22:09
4. Jindra Adamský  22:09
5. Vojta Adamský   24:34

21. ročník - 15. července 2020
 1. Jiří Balcar       13:44
 2. Olga Balcarová    17:55
 3. Líba Doležalová   18:08
 4. Jiří Sláma        18:28
 5. Adam Paar         19:05
 6. Vojta Adamský     19:23
 7. Natalie Paarová   19:44
 8. Soňa Paarová      20:41
 9. Ruda Paar         20:56
10. Vašík Meduna      21:20
11. Terka Čermáková   21:27
12. Jindra Adamský    22:37
13. David Adamský     23:39
14. Pavel Škoda (syn) 23:49
15. Honzík Škoda      29:45
 ženy/dívky samostatně:
1. Olga Balcarová  17:55
2. Líba Doležalová 18:08
3. Natalie Paarová 19:44
4. Soňa Paarová    20:41
5. Terka Čermáková 21:27

děti samostatně:
1. Olga Balcarová    17:55
2. Adam Paar         19:05
3. Vojta Adamský     19:23
4. Natalie Paarová   19:44
5. Vašík Meduna      21:20
6. Jindra Adamský    22:37
7. Pavel Škoda (syn) 23:49
8. Honzík Škoda      29:45
- - - - -