Hlavní menu
· O nás
· Odkazy
· HAFFO
Nejbližší akce
Žádná akce v následujících 40 dních
Nejnovější komentáře
[novinky] DOLOMITY 2019
Napsal RastalinGlymn v 17 zář : 03:05
Большое количество ребят ценят вкус в адиках. Если [ více ... ]

[novinky] DOLOMITY 2019
Napsal Jarda v 15 zář : 20:59
Dolomity jsou srdcovka !

[novinky] RUMUNSKO 2019
Napsal Jarda v 15 zář : 20:56
Hele to je fakt dobrý...Opekli jste si nějakýho ps [ více ... ]

[novinky] DOLOMITY 2019
Napsal WilliamHaw v 15 zář : 20:41
Пожалуй самая адекватная Биржа Трафика: TrafTop.bi [ více ... ]

[novinky] DOLOMITY 2019
Napsal Fpancescaw v 15 zář : 20:23
Современные молодые мамы теперь имеют избыток новы [ více ... ]


Kontakt
HOVRCH, z.s.
Železova louka 68
549 01 Nové Město nad Metují
IČ: 04700881
číslo účtu: 2600928477/2010

Email: webmaster@hovrch.
info

ICQ: 93133963 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:


Pamatuj si mě

[ ]
[ ]
[ ]
LEDOPÁD info
HOVRCH báseň

My jsme parta z HOVRCHu, kujem pořád neplechu. Skály, hory, sníh i led, útokem vždy berem hned. Čím víc nápad telecí, držíme se nad věcí. Lano, kolo, lyže, lajna o nás nemá soupeř šajna. Vytřeme mu vždycky zrak, proletíme jako mrak. Za vším stoji zázemí, není lepší na Zemi. Víc slov není potřeba, tím je totiž předseda...
Online
Hostí:16
Členů:1, Dydy
Na této stránce:3
Členů: 543, nejnovější: Aacmok
Hledat Horolezecký oddíl Vrchoviny
Anketa

Kterého zvířete se cestou do skal bojíš nejvíc?


Klíště

Medvěd

Had

Policajt

Ochránce přírody

Turista ze sousedního státu

Úraz

Looser tým soustředění
Dája, Středa 03 červenec 2019 - 13:40:18 // Komentáře:5


Před koncem prázdnin proběhlo víkendové soustředění looser týmu. Lezlo se v Mladkově, v HK bouldrovalo, hledaly žížaly a nakonec drandilo na čtyřkolce v Sudíně...
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Looser soustředění v Sobotu 18.5. se vydal Looser Tým na soustředění směr Mladkov. Každý jel po vlastní ose a tak jsem se trochu divila, že ten Pepek dojel. Ale měl profesionální navigátory :-) Po příjezdu do Mladkova se dětem natáhlo pár cest. Každý děcko si vylezlo nějaký počet a poté si šly hrát a dělat kravinky. Např. velkou zábavou jim byly koleje, a tak házely rohlík na ně… A jak se den chýlil ke konci přesouvali jsme se směr HK. Po cestě nám Michal Cholasta nabídl, že místo přespání na stěně můžeme přespat u nich na zahradě. No probralo se to a pár lidí ho neznalo, tak se trochu obávalo, ale nakonec jsme tuto variantu zvolili kvůli dětem především. Nakoupili jsme teda nějaký to jídlo na gril atd.. a jelo se. Po příjezdu se grilovalo, klábosilo, popíjelo, blblo a šlo spát. Ráno jsme se probudili do opět krásného slunečného dne, a to jsme měli jít lézt na stěnu. Ale jak bylo krásně, tak se nám tam nechtělo, a tak jsme řešili náhradní program. A jakmile Dája řekl, že bychom mohli jet do Sudína na 4kolku, tak to jasně vyhrálo u všech dětí!! A lezení šlo stranou. Padaly návrhy jako Kounov, ale kdepák. Po cestě do Sudína nám bylo řečeno, že v Bačetíně mají letecké dny a lítá tam nad Bačetinem vrtulník. No děti na to měli všelijaké názory, a tak se nakonec neletělo a jen o sto šest jezdilo. Potom Dájova mamka dala každému děcku výborný oběd a pomalu se jelo směr Nováč. Celý tento výjezd jsem si strašně užila a snad mohu mluvit i za ostatní!

A takový ty postřehy „moc jsme tomu lezení nedali, ale zato děti poznaly frekventovaný život v centru HK“. Prostě to nebylo klasický soustřeďko, kde by děti jen lezly a lezly, ale my to měli mix prostě LOOSEŘI jsme!!!!

Účastníci zájezdu: Trenéři: Dája Luky Terka „Pepek“ (senior) Dětičky: Jindra Vojta Mates Vítek Oliver Pepča (junior) Editka Ondra Lea ženský dozor: Kačka závěrem chci poděkovat Michalovi za azyl, Dájové mamce za oběd a samozřejmě všem účastníkům!! zase někdy!

Terka (cukrářka)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19looser1.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
- - - - -