Hlavní menu
· O nás
· Odkazy
· HAFFO
Nejbližší akce
Žádná akce v následujících 40 dních
Nejnovější komentáře
[novinky] Dolomity 2021
Napsal Dája v 20 říj : 10:41
Pecka, super vejlet :-)

[novinky] Dolomity 2021
Napsal Štěpuch v 18 říj : 09:55
Tak to je KRÁSA ;-)

[novinky] SLOVINSKO 2021
Napsal Jarda v 16 říj : 16:53
Parádní, tak já se taky pokusím něco přidat.

[novinky] SLOVINSKO 2021
Napsal Tom v 07 říj : 21:32
pěkný, tak už jen taky vyrazit

[novinky] SLOVINSKO 2021
Napsal Dája v 07 říj : 10:01
Super článek!


Kontakt
HOVRCH, z.s.
Železova louka 68
549 01 Nové Město nad Metují
IČ: 04700881
číslo účtu: 2600928477/2010

Email: webmaster@hovrch.
info

ICQ: 93133963 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:


Pamatuj si mě

[ ]
LEDOPÁD - HIS info
provoz sportovišť

Prosím, kdyby jste někdo nalezl prstýnek v HISu, kontaktujte správce, děkuji !!! Provoz sportovišť probíhá za dodržování opatření dle nařízení vlády ČR !!!
Online
Hostí:13
Členů:0
Na této stránce:3
Členů: 1201, nejnovější: trubnikaaa
Hledat Horolezecký oddíl Vrchoviny
Anketa

Kterého zvířete se cestou do skal bojíš nejvíc?


Klíště

Medvěd

Had

Policajt

Ochránce přírody

Turista ze sousedního státu

Úraz

Looser tým soustředění
Dája, Středa 03 červenec 2019 - 13:40:18 // Komentáře:5


Před koncem prázdnin proběhlo víkendové soustředění looser týmu. Lezlo se v Mladkově, v HK bouldrovalo, hledaly žížaly a nakonec drandilo na čtyřkolce v Sudíně...
 
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Looser soustředění v Sobotu 18.5. se vydal Looser Tým na soustředění směr Mladkov. Každý jel po vlastní ose a tak jsem se trochu divila, že ten Pepek dojel. Ale měl profesionální navigátory :-) Po příjezdu do Mladkova se dětem natáhlo pár cest. Každý děcko si vylezlo nějaký počet a poté si šly hrát a dělat kravinky. Např. velkou zábavou jim byly koleje, a tak házely rohlík na ně… A jak se den chýlil ke konci přesouvali jsme se směr HK. Po cestě nám Michal Cholasta nabídl, že místo přespání na stěně můžeme přespat u nich na zahradě. No probralo se to a pár lidí ho neznalo, tak se trochu obávalo, ale nakonec jsme tuto variantu zvolili kvůli dětem především. Nakoupili jsme teda nějaký to jídlo na gril atd.. a jelo se. Po příjezdu se grilovalo, klábosilo, popíjelo, blblo a šlo spát. Ráno jsme se probudili do opět krásného slunečného dne, a to jsme měli jít lézt na stěnu. Ale jak bylo krásně, tak se nám tam nechtělo, a tak jsme řešili náhradní program. A jakmile Dája řekl, že bychom mohli jet do Sudína na 4kolku, tak to jasně vyhrálo u všech dětí!! A lezení šlo stranou. Padaly návrhy jako Kounov, ale kdepák. Po cestě do Sudína nám bylo řečeno, že v Bačetíně mají letecké dny a lítá tam nad Bačetinem vrtulník. No děti na to měli všelijaké názory, a tak se nakonec neletělo a jen o sto šest jezdilo. Potom Dájova mamka dala každému děcku výborný oběd a pomalu se jelo směr Nováč. Celý tento výjezd jsem si strašně užila a snad mohu mluvit i za ostatní!

A takový ty postřehy „moc jsme tomu lezení nedali, ale zato děti poznaly frekventovaný život v centru HK“. Prostě to nebylo klasický soustřeďko, kde by děti jen lezly a lezly, ale my to měli mix prostě LOOSEŘI jsme!!!!

Účastníci zájezdu: Trenéři: Dája Luky Terka „Pepek“ (senior) Dětičky: Jindra Vojta Mates Vítek Oliver Pepča (junior) Editka Ondra Lea ženský dozor: Kačka závěrem chci poděkovat Michalovi za azyl, Dájové mamce za oběd a samozřejmě všem účastníkům!! zase někdy!

Terka (cukrářka)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
19looser1.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
- - - - -