Hlavní menu
· O nás
· Odkazy
· HAFFO
Nejbližší akce
Žádná akce v následujících 40 dních
Nejnovější komentáře
[novinky] Dolomity 2021
Napsal Dája v 20 říj : 10:41
Pecka, super vejlet :-)

[novinky] Dolomity 2021
Napsal Štěpuch v 18 říj : 09:55
Tak to je KRÁSA ;-)

[novinky] SLOVINSKO 2021
Napsal Jarda v 16 říj : 16:53
Parádní, tak já se taky pokusím něco přidat.

[novinky] SLOVINSKO 2021
Napsal Tom v 07 říj : 21:32
pěkný, tak už jen taky vyrazit

[novinky] SLOVINSKO 2021
Napsal Dája v 07 říj : 10:01
Super článek!


Kontakt
HOVRCH, z.s.
Železova louka 68
549 01 Nové Město nad Metují
IČ: 04700881
číslo účtu: 2600928477/2010

Email: webmaster@hovrch.
info

ICQ: 93133963 
Vítejte,
Uživatelské jméno:

Heslo:


Pamatuj si mě

[ ]
LEDOPÁD - HIS info
provoz sportovišť

Prosím, kdyby jste někdo nalezl prstýnek v HISu, kontaktujte správce, děkuji !!! Provoz sportovišť probíhá za dodržování opatření dle nařízení vlády ČR !!!
Online
Hostí:12
Členů:0
Na této stránce:2
Členů: 1201, nejnovější: trubnikaaa
Hledat Horolezecký oddíl Vrchoviny
Anketa

Kterého zvířete se cestou do skal bojíš nejvíc?


Klíště

Medvěd

Had

Policajt

Ochránce přírody

Turista ze sousedního státu

Úraz

Skalní módní mola
Dája, Pondělí 30 říjen 2006 - 19:40:47 // Komentáře:2

Pro opravdu nečekáný ohlas a samozřejmě také proto, že jedině tento lezecký server ví, co zajímá opravdicky ortodoxního skálolezce. Reaguji na hozenou rukavici a pokouším se vypracovat z podprůměrného pisálka na prvotřídního módního redaktora. Ano, není to výkonnost ani nejlehčí kosmické materiály, ale móda hýbe lezeckým světem. 
1)
Na tomto snímku si vám dovoluje Houba předvést úžasný háčkovaný svetřík, jenž zdědil po indiánské prababičce. Za povšimnutí stojí vysoká pohyblivost, která je majiteli umožněna.

obleen1.jpg  

2)
Další model je vskutku praktický. Kubíček nám předvádí prvo-republikové kamaše. V této chvíli suplují ledvinový pás, ovšem svému majiteli umožní i často žádané vykasání až  nad hlavu. Tudíž jedině tento model a žádný jiný, je odolný proti útoku včelího roje.

obleen2.jpg

3)
Já osobně si dovolím prezentovat něco novějšího... Co jiného než válečné pětaosmové-kongo. Na obrázku je již kongo v zimní úpravě ovšem norková kožešina lze sejmout a pak neznám nikoho, kdo by kdy oblékl něco lepšího do letních pařáků.

obleen3.jpg
 
4)
Dalším oblečkem je model z Jiříkovy konkurenční dílny. Sází sice na lehkost ovšem všestranost mu chybí. Opravdu by mě zajímalo jak se majitel ubrání již zmíněnému včelímu roji ???

obleen4.jpg

5)
Pro tento slušivý komplet doplněný o apartní klobouček, neměl Áda ve španělsku ani za nehet volného času. Jelikož byl nucen donekonečna odmítat nabídky na sňatek s dcerami pomerančových magnátů.

obleen5.jpg

6)
Další model je ukázkou toho, že úbory vskutku vrcholné kvality jsou sice slušivé ovšem né vždy praktické. Totožnost majitele úboru je záměrně utajena, jelikož právě v této chvíli přechází od modelingu k politice.

obleen6.jpg
    
7)
Na posledním snímku vidíte partu modelů a modelek, jenž se pokoušejí nalézt cestu k prapůvodním kořenům lezeckého oděvního megaprůmyslu. Ano pumpky, kravata, košile, klobouk, to jsou hity pro příští rok...

obleen7.jpg

Předem děkuji za vaše názory na předvedené modely.
Dále bych si dovolil poznamenat, že viděné modely jsou prodejní, tudíž si je můžete objednat na nezveřejněné adrese. Karty Visa i Master samozřejmě akceptujeme, šeky a karty American-expres ze zásady odmítáme...

  

- - - - -